Pre využitie tejto funkcie
musíte byť prihlásený:

Registráciou získate možnosť:

- hodnotiť komentáre
- pridávať články do obľúbených
- písať články
- prístup k archívu topnoviniek
- a mnoho iného...

Prihlásiť sa
a využívajte výhody registrácie:

Zabudli ste heslo?

Konto: / Registrovať
17.03 / Meniny má Lubica
Môj účet   ·    Obľúbené články   ·    Reakcie

Birdy live! Zaži ju už túto nedeľu.

Mladá autorka hitov „Skinny love“, „Wings“ alebo „Wild horses“ sa už túto nedeľu predstaví počas svojho svetového turné vo Viedni.

   

Dcéra koncertnej pianistky, ktorá sa už ako 7 ročná naučila hrať na klavíri a písať vlastné piesne si podmianila svet, keď v 12 rokoch vyhrala talentovú súťaž Open Mic UK. Neskôr s ňou Christian Tattersfield, predseda vydavateľstva Warner Bros music UK podpísal zmluvu a začali nahrávať piesne. Ako 14 ročná v januári 2011 publikovala cover piesne Bona Ivera  „Skinny Love“, ktorej videoklip má na youtube viac ako 100.000.000 pozretí a ktorú môžete nájsť na jej prvom albume zo septembra 2011. Okrem Skinny love je na ňom nahratých ďalších 12 coverov jej obľúbených piesní.

 

 

Stopy jej talentu možno objaviť aj vo filmoch The Fault In Our Stars, The Hunger games alebo vo filme Brave pre ktoré napísala viacero soundtrackov.

Pred mesiacom Birdy vydala svoj tretí štúdiový album Beautiful lies, na ktorom možno nájsť 14 nahrávok. Sú medzi nimi hity ako „Wild Horses“, „Keeping your head up“ alebo „Beautiful lies“. Sama o ňom hovorí ako albume o jej dospelosti, o hľadaní svetla tme, o prežití v čase, keď sa cítime úplne stratení.

 

Už túto nedeľu sa táto talentovaná speváčka predstaví počas svetového turné na koncerte vo Viedenskom Konzerthause a jej fanúšikovia sa môžu tešiť na jedinečné podanie týchto piesní.

 

Lístky:

https://konzerthaus.at/concert/eventid/53530

Kam ďalej?

Viete, ako vybrať správnu autosedačku? Pri kúpe nezabudnite na testovanie! Na nákupoch zarábajú aj podvodníci. Nedajte sa nachytať Kreslá sa vracajú do módy: 4 kúsky, ktoré musíte mať

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 0 komentárov

Pridať komentár