20.09 / Meniny má Luboslav(a)

Aj ja TVORIM.TOPnovinky.sk !

Píšem, píšeš, píšeme. Tak poď písať tam, kde to má zmysel. Otvárame novú sekciu pre všetkých kreatívcov, blogerov a ľudí ktorí chcú svoj názor podať tisícom až státisícom ľudí!

Píšem, píšeš, píšeme. Tak poď písať tam, kde to má zmysel. Otvárame novú sekciu pre všetkých kreatívcov, blogerov a ľudí ktorí chcú svoj názor podať tisícom až státisícom ľudí!

6.8.2013 sme otvorili verejnosti prémiovú subsekciu TOPnoviniek, portál TVORIM.sk

Kľúčové body TVORIM.sk:

Obsah z časti tvorí redakcia TOPnoviniek. Väčšinu ale tvoríte vy, užívatelia. Každý registrovaný užívateľ má možnosť prispieť článkom, ktorý bude po schválení administrátormi ohodnotený bodmi. Body je možné následne meniť za vecné odmeny.

Body získavate aj za likes, pridania článku do obľúbených a počet prečítaní. Atraktívny obsah víťazí! :)

Podeľte sa o vaše študijné skúsenosti a pridajte blog do sekcie Školské blogy! Napíšte názor na vašu školu, vysokú či strednú. Pochváľte čo pochváliť treba a poukážte na problémy, o ktorých by mali vedieť budúci študenti. 

Zapáčil sa vám článok a chcete si ho zapamätať, zaznamenať? Pridajte si ho do obľúbených! Ostane vo vašom profile. :)

TVORIM.sk je zóna prémiová a tak je prístupná len registrovaným užívateľom. Pre rýchly vstup neregistrovaného užívateľa je tu možnosť jednorazového zadania e-mailu. Registrácia však prináša mnohé výhody. Presvedčte sa sami :)FOTO: 
http://www.freedigitalphotos.net/images/Reading_and_Writing_g344-Old_Letters_And_Quill_p5762.html 
http://www.freedigitalphotos.net/images/Computing_g368-Man_Working_On_Laptop_p78271.html

Kam ďalej?

Viete, kde by ste mali umiestniť chladničku? Horúčavy a slnko ju môžu poškodiťPoistenie bazénu či záhradného nábytku. Možno ho aj máte, len o tom nevieteBojíte sa, že vás počas dovolenky vykradnú? Minimalizujte riziko!

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 1 komentárov

Pridať komentár

admin  107r.      03.11.2013 16:04:57  reagovat

0    0    

Nový design na svete. Tvorim.sk